[Budowa] osiedla

Ogólne tematy związane z nową inwestycją "Pastelowa" SM Zakoniczyn
Anna Maria
Posty: 74
Rejestracja: 08 mar 2021, 19:30

Re: [Budowa] osiedla

Nieprzeczytany post autor: Anna Maria »

:roll:
Ostatnio zmieniony 11 gru 2021, 9:18 przez Anna Maria, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
gosiata1
Posty: 43
Rejestracja: 02 maja 2021, 16:14

Re: [Budowa] osiedla

Nieprzeczytany post autor: gosiata1 »

Anna Maria pisze: 27 maja 2021, 23:30 Ktoś coś już wie? :roll:
No właśnie cisza, na stronie spółdzielni też żadnej informacji nie ma. Podejrzewam że po wolnym weekendzie może coś powiedzą :roll:
Daria
Posty: 16
Rejestracja: 06 maja 2021, 15:32

Re: [Budowa] osiedla

Nieprzeczytany post autor: Daria »

Cisza😢 na placu budowy tez ciszaaa jak bylo tak jest
Awatar użytkownika
Doris
Posty: 72
Rejestracja: 03 mar 2021, 18:40

Re: [Budowa] osiedla

Nieprzeczytany post autor: Doris »

Do 25.05 mozna bylo składać oferty na głównego wykonawcę (oby się ktoś zgłosił). Teraz muszą wybrać firmę ( nie wiem ile to trwa), potem ew. Jakies odwołania i dopiero pewnie bedzie jakaś informacja konkretna... Ciągnie się to, napisali ze początek budowy III kw. Wiec miedzy lipcem a wrześniem. Tak chcieli, zeby szybko pieniadze wplacic a teraz cisza. Mogliby napisac ile firm sie zglosilo i kiedy wyłonią wykonawcę, ale moze sie tego tak nie praktykuje. Jedno jest pewne, moj akurat blok mial byc oddany 07.2023 r to nie zdążą myśle... pozostaje cierpliwie czekać beer Nawet na forum jakoś ciszej .
Doris CA
Awatar użytkownika
Gregory669
Posty: 76
Rejestracja: 13 sty 2021, 21:35

Re: [Budowa] osiedla

Nieprzeczytany post autor: Gregory669 »

Doris pisze: 29 maja 2021, 16:35 Do 25.05 mozna bylo składać oferty na głównego wykonawcę (oby się ktoś zgłosił). Teraz muszą wybrać firmę ( nie wiem ile to trwa), potem ew. Jakies odwołania i dopiero pewnie bedzie jakaś informacja konkretna... Ciągnie się to, napisali ze początek budowy III kw. Wiec miedzy lipcem a wrześniem. Tak chcieli, zeby szybko pieniadze wplacic a teraz cisza. Mogliby napisac ile firm sie zglosilo i kiedy wyłonią wykonawcę, ale moze sie tego tak nie praktykuje. Jedno jest pewne, moj akurat blok mial byc oddany 07.2023 r to nie zdążą myśle... pozostaje cierpliwie czekać beer Nawet na forum jakoś ciszej .
Do 25.05 to data którą podała spółdzielnia na stronie internetowej .. ale juz na innych stronach z przetargami daje przykład https://www.komunikaty.pl/komunikaty/p/ ... +otwiera+p nie ma konkretnej daty :|

Także trzeba się naprawdę uzborić w cierpllwość yess
marek
Posty: 14
Rejestracja: 14 maja 2021, 14:52

Re: [Budowa] osiedla

Nieprzeczytany post autor: marek »

Ja mam info, że kilka firm się zgłosiło wiec na podstawie tego można twierdzić że wszystko jest na dobrej drodze.... :-) teraz kwestia czasu.. trzeba wybrać firmę i podpisać z nimi umowę... wgl. przy takiej inwestycji wiadomo że jest obsuwa... to nigdy nie idzie z dnia na dzień... tak mi się wydaje... teraz tylko trzymać kciuki żeby to ruszyło.... :-)
DorotaM
Posty: 33
Rejestracja: 07 kwie 2021, 23:38

Re: [Budowa] osiedla

Nieprzeczytany post autor: DorotaM »

Dokładnie, myślę, że tylko spokój nas uratuje. Bedzie dobrze 🙂 liczyliśmy się z tym,że będzie opóźnienie.
Jarosław_bud_D
Posty: 151
Rejestracja: 27 sty 2021, 19:58

Re: [Budowa] osiedla

Nieprzeczytany post autor: Jarosław_bud_D »

Jak wykopią doły, to ciśnienie z nas trochę zejdzie ...😀
Ostatnio zmieniony 01 cze 2021, 22:28 przez Jarosław_bud_D, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
superuser
Posty: 93
Rejestracja: 02 mar 2021, 12:25
Lokalizacja: Gdańsk

Re: [Budowa] osiedla

Nieprzeczytany post autor: superuser »

Jarosław_bud_D pisze: 31 maja 2021, 17:07 Jak wykopią doły, to ciśnienie z nas trochę zejcie...😀
Wtedy znajdą się ci, którzy będą mówić, że za wolno kopią i trzeba chwycić za łopatę i im pomóc 😝
Awatar użytkownika
Doris
Posty: 72
Rejestracja: 03 mar 2021, 18:40

Re: [Budowa] osiedla

Nieprzeczytany post autor: Doris »

Jednym się spieszy bardziej drugim mniej i trzeba to uszanować. Proponuję zajrzec tu za miesiąć może coś się ruszy :lol: zawsze tez mozna zrobic na lące zielonej , gdzie nie ma jeszcze dołów grilla zapoznawczego beer beer beer
Doris CA
ODPOWIEDZ