Czytanie forum, tylko dla zalogowanych
Dołącz do Chata na Telegramie: https://t.me/pastelowa_zakoniczyn

Projekt wnętrza veyazdesign.pl

Luźne rozmowy o wszystkim i niczym.
Awatar użytkownika
superuser
Posty: 93
Rejestracja: 02 mar 2021, 12:25
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Projekt wnętrza veyazdesign.pl

Nieprzeczytany post autor: superuser »

Zdradź jeszcze koszty i jakie postawiłeś wymogi ;)
Awatar użytkownika
Czarek_EB_3p
Posty: 202
Rejestracja: 19 kwie 2021, 23:57

Re: Projekt wnętrza veyazdesign.pl

Nieprzeczytany post autor: Czarek_EB_3p »

Co to za budynek i nr mieszkania.
Jest ciekawy ciąg okien w odbiciu i niezbyt kojarzę gdzie coś takiego u nas na osiedlu.

Wizualizacje z bardzo zniekształconą perspektywą, przez co odbiór w realu może być "zaskakujący".
Awatar użytkownika
Gregory669
Posty: 75
Rejestracja: 13 sty 2021, 21:35

Re: Projekt wnętrza veyazdesign.pl

Nieprzeczytany post autor: Gregory669 »

Powiedziałem jakie lubię kolory, wysłałem parę grafik co mi się podoba .I po za akceptowaniu koncepcji po miesiącu miałem gotowy projekt :) cena to 280zł za m2

Tutaj można zobaczyć inne realizacje https://www.instagram.com › veyaz...
VEYAZ (@veyaz_official) • Instagram photos and videos
Awatar użytkownika
Gregory669
Posty: 75
Rejestracja: 13 sty 2021, 21:35

Re: Projekt wnętrza veyazdesign.pl

Nieprzeczytany post autor: Gregory669 »

Czarek_EB_3p pisze: 06 lip 2022, 18:39 Co to za budynek i nr mieszkania.
Jest ciekawy ciąg okien w odbiciu i niezbyt kojarzę gdzie coś takiego u nas na osiedlu.

Wizualizacje z bardzo zniekształconą perspektywą, przez co odbiór w realu może być "zaskakujący".
Zdjęcia mają zaprezentować wnętrze, dokładną dokumentacją i rzuty dostajesz w pdf :) z rozmieszczeniem wszystkiego na wizualizacji.
Awatar użytkownika
Czarek_EB_3p
Posty: 202
Rejestracja: 19 kwie 2021, 23:57

Re: Projekt wnętrza veyazdesign.pl

Nieprzeczytany post autor: Czarek_EB_3p »

Dzięki za wyjaśnienie.

Zaciekawiło mnie, bo ja nie biorę pod uwagę wizualizacji, które nie pokazują mojego układu mieszkania.
Mam takie wewnętrzne przekonanie, że mój odbiór może być inny.
Zresztą miałem tak, że w sklepie jakiś tam mebel mi się podobał, ale w pomieszczeniu już niezbyt specjalnie.
Generalnie to efekt nie takich proporcji. Wiadomo, kwestia subiektywna.

Gratuluję i życzę solidnej ekipy.
Marlene.
Posty: 21
Rejestracja: 20 sie 2021, 20:26

Re: Projekt wnętrza veyazdesign.pl

Nieprzeczytany post autor: Marlene. »

Gregory669 pisze: 06 lip 2022, 8:33 Witam jak by ktoś potrzebował projektu wnętrza , to mogę śmiało polecić veyazdesign.pl Panie z biura zrobiły naprawdę fajny projekt , a jak już będzie po remoncie to pochwalę się realizacją 😃
Przed realizacją proponuję dowiedzieć się kilku istotnych rzeczy:
Zaproponowali Ci prysznic z przyłączami podtynkowymi na ścianie z otworem drzwiowym więc musisz się upewnić czy grubość ściany pozwoli na montaż podtynków?
Czy nie ma po drugiej stronie np. rozdzielni, poprowadzonej elektryki, itp ?
Czy nie będzie potrzeby przerobienia ("dolania") posadzki by umieścić odpływ liniowy i zrobić spad - ryzyko progu między łazienką a holem (zazwyczaj w blokach ciężko jest zrobić odpływ liniowy ze względu na grubość posadzki) - inne rozwiązanie odpływ liniowy ścienny.
Nie wiem jaki masz rzut ale po tych wizualizacjach od razu nasunęły mi się takie pytania.
I chyba przy takim projekcie będziesz musiał przerobić większość instalacji wod/kan?
Marlene.
Posty: 21
Rejestracja: 20 sie 2021, 20:26

Re: Projekt wnętrza veyazdesign.pl

Nieprzeczytany post autor: Marlene. »

Gregory669 pisze: 09 lip 2022, 14:06
Marlene. pisze: 09 lip 2022, 13:06
Gregory669 pisze: 06 lip 2022, 8:33 Witam jak by ktoś potrzebował projektu wnętrza , to mogę śmiało polecić veyazdesign.pl Panie z biura zrobiły naprawdę fajny projekt , a jak już będzie po remoncie to pochwalę się realizacją 😃
Przed realizacją proponuję dowiedzieć się kilku istotnych rzeczy:
Zaproponowali Ci prysznic z przyłączami podtynkowymi na ścianie z otworem drzwiowym więc musisz się upewnić czy grubość ściany pozwoli na montaż podtynków?
Czy nie ma po drugiej stronie np. rozdzielni, poprowadzonej elektryki, itp ?
Czy nie będzie potrzeby przerobienia ("dolania") posadzki by umieścić odpływ liniowy i zrobić spad - ryzyko progu między łazienką a holem (zazwyczaj w blokach ciężko jest zrobić odpływ liniowy ze względu na grubość posadzki) - inne rozwiązanie odpływ liniowy ścienny.
Nie wiem jaki masz rzut ale po tych wizualizacjach od razu nasunęły mi się takie pytania.
I chyba przy takim projekcie będziesz musiał przerobić większość instalacji wod/kan?
To jest projekt mojego drugiego mieszkania na wynajem w innej dzielnicy Gdańska, nie chce publikować zdjęć z tej inwestycji bo nie chce przypadkiem żeby ktoś miał takie same mieszkanie ;) jest mnóstwo rodzajów odpływów liniowych ,a jak ktoś już się tak obawia to można kupić gotowy z konglomeratu z gotowym spadkiem i nie trzeba nic kombinować, co do podtynków to tak naprawdę te rurki są minimalnie wkute w ścianę ,I nawet w starych budynkach wygląda to bardzo estetycznie i nowocześnie , a co do jakielwiek przeróbek do każdego projektu dołączana jest dokumentacja techniczna ,elektryki, kanalizacji itp więc jak ktoś już będzie ekipa która będzie wykańczać mieszkanie będzie robiła to według tego projektu żeby wszystko grało:)

Z technicznego (realnego) punktu widzenia to nie jest to tak proste jak piszesz.. ale jak ekipa podjęła się takiego remontu to znaczy że można było to zrobić. Myślałam, że to propozycja projektowa do mieszkania na naszym osiedlu (tutaj raczej nie byłoby to możliwe bez wielu zmian aranżacyjnych lokalu).
Awatar użytkownika
Gregory669
Posty: 75
Rejestracja: 13 sty 2021, 21:35

Re: Projekt wnętrza veyazdesign.pl

Nieprzeczytany post autor: Gregory669 »

Ale Pani z biura robi to wszystko pod klienta ,Jeśli ktoś chce mieć wannę czy brodzik to już jego osobista decyzja:) Ja tylko zarekomendowałem usługę, osobiście nie miałem pomysłu na te wnętrze więc znalazłem osoby ktore dla mnie takie wnętrze zaprojektują :) wiadomo że to są dodatkowe koszty ,I nie każdy się na nie zdecyduje pozdrawiam.
ODPOWIEDZ