Moderatorzy

Masz problem lub sugestię dotyczącą działania tego forum ? śmiało, zgłoś to tutaj!
Awatar użytkownika
admin
Administrator
Posty: 62
Rejestracja: 31 gru 2020, 13:06
Lokalizacja: Gdańsk

Moderatorzy

Nieprzeczytany post autor: admin »

Witajcie Mieszkańcy Osiedla!

Dziś mamy przyjemność ogłosić ważne wydarzenie na naszym forum internetowym - do naszego zespołu dołącza nowy moderator, Gregory669! To wybór, który dokonałem osobiście, mając na uwadze aktywność i zaangażowanie Gregory'ego na naszym forum.

Moderatorzy stanowią kluczowy element naszej społeczności. Są odpowiedzialni za utrzymanie porządku na forum, dbają o kulturę dyskusji i przestrzeganie regulaminu. Są także dostępni, aby pomagać i odpowiadać na Wasze pytania, co sprawia, że nasza społeczność staje się jeszcze bardziej przyjaznym i pomocnym miejscem.

Gregory669 jest teraz częścią naszego zespołu moderatorów i jesteśmy pewni, że będzie kontynuować swoje pozytywne oddziaływanie na naszą społeczność. Będzie aktywnie działać na jej rzecz, monitorować treści i reagować na zgłoszenia, abyśmy mogli cieszyć się spokojnym i przyjaznym miejscem do wymiany informacji i poglądów.

Chcielibyśmy podziękować Gregory'emu za jego zaangażowanie i wkład w rozwijanie naszej społeczności. Prosimy o wsparcie go w nowej roli moderatora oraz o zgłaszanie wszelkich problemów lub sugestii, które mogą pomóc w dalszym rozwoju naszego forum.

Pozdrawiam,

Rafał
Administrator Forum
ODPOWIEDZ