[Budowa] osiedla

Ogólne tematy związane z nową inwestycją "Pastelowa" SM Zakoniczyn
beat51
Posty: 4
Rejestracja: 05 lut 2024, 17:14

Re: [Budowa] osiedla

Nieprzeczytany post autor: beat51 »

marcin_brzozy pisze: 07 mar 2024, 10:35 Nie rozumiem w ogóle tego o co Paniom chodzi. Ktoś pomyślał i zmienił sobie okno na większe i chwała mu za to. Ja nie pomyślałem i mogę mieć do siebie pretensje a nie do nie spółdzielni. Wszystkim którzy widzą tylko problem w spółdzielni może lepiej niech zrezygnują z mieszkania😉
I to by był dopiero wałek. Wkład, który kiedyś wpłaciliśmy spółdzielnia by musiała oddać mnożąc go przez cyfrę co najmniej 2. Duża inflacja. Nie wiem jak reszta "kandydatów" ale w to konkretne mieszkanie przeznaczyliśmy kiedyś z mężem sporo środków. :lol:
Awatar użytkownika
Czarek_EB_3p
Posty: 208
Rejestracja: 19 kwie 2021, 23:57

Re: [Budowa] osiedla

Nieprzeczytany post autor: Czarek_EB_3p »

Gdzie jest napisane w umowie o budowę lokalu, że SM musiałaby oddać więcej, aniżeli tylko wkład? Chyba coś mi umknęło.
beat51
Posty: 4
Rejestracja: 05 lut 2024, 17:14

Re: [Budowa] osiedla

Nieprzeczytany post autor: beat51 »

Czarek_EB_3p pisze: 07 mar 2024, 20:29 Gdzie jest napisane w umowie o budowę lokalu, że SM musiałaby oddać więcej, aniżeli tylko wkład? Chyba coś mi umknęło.
Dlatego ja swojej rezygnacji z kandydatury nie zgłaszam. Ale jak kolega tak dobrze doradza to niech pożyczy mi kasę na dwa lata 0% albo sam ze swojego zrezygnuje :roll:
marcin_brzozy
Posty: 11
Rejestracja: 12 mar 2021, 7:09

Re: [Budowa] osiedla

Nieprzeczytany post autor: marcin_brzozy »

Chyba nawet w najlepszym banku na żadnej lokacji nie pomnożyliby Ci wkładu x2 🤣🤣🤣

Po drugie czytajcie co podpisujecie 😉
A jak nie wiecie to pytajcie u źródła a nie później wylewać żale na forum, bo ktoś przeczytał, dowiedział się i zrobił inaczej.

Po trzecie te pieniądze nie straciły na wartości, zawsze nieruchomość odsprzedasz z zyskiem.
Awatar użytkownika
Vajp
Posty: 71
Rejestracja: 27 sty 2021, 20:34
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: [Budowa] osiedla

Nieprzeczytany post autor: Vajp »

Awatar użytkownika
Vajp
Posty: 71
Rejestracja: 27 sty 2021, 20:34
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: [Budowa] osiedla

Nieprzeczytany post autor: Vajp »

Awatar użytkownika
Vajp
Posty: 71
Rejestracja: 27 sty 2021, 20:34
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: [Budowa] osiedla

Nieprzeczytany post autor: Vajp »

ODPOWIEDZ