Zmiany w projekcie mieszkania

Ogólne tematy związane z nową inwestycją "Pastelowa" SM Zakoniczyn
Awatar użytkownika
admin
Administrator
Posty: 62
Rejestracja: 31 gru 2020, 13:06
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Zmiany w projekcie mieszkania

Nieprzeczytany post autor: admin »

To ze jest pion do kuchni to nie znaczy ze będzie do kibel rury 😂
Borys
Posty: 10
Rejestracja: 04 lut 2021, 21:40

Re: Zmiany w projekcie mieszkania

Nieprzeczytany post autor: Borys »

admin pisze: 04 sty 2022, 10:14 To ze jest pion do kuchni to nie znaczy ze będzie do kibel rury 😂
Rozumiem że już plany znasz ? Z drugiej strony to tylko wizja architekta na ewetualne zmiany. Nie przejdzie to trudno.
Anna Maria
Posty: 74
Rejestracja: 08 mar 2021, 19:30

Re: Zmiany w projekcie mieszkania

Nieprzeczytany post autor: Anna Maria »

Ja mam to samo mieszkanie co Borys, mi osobiście b odpowiada 1 projekt. Łazienka wg rysunku ma mniejszy komin, łatwiej wstawić wannę plus okno w kuchni, i smrody kuchenne dalej od pokoi. Ja ewentualnie myślałam o oddzieleniu ścianka kuchni tam gdzie stół, ale pomniejszy to przestrzeń salonu i raczej zostawię jak jest.
Grazyna
Posty: 52
Rejestracja: 04 mar 2021, 11:49

Re: Zmiany w projekcie mieszkania

Nieprzeczytany post autor: Grazyna »

Jarosław_bud_D pisze: 03 sty 2022, 19:59 Witam sąsiadów. Kto mi wytłumaczy, że dostaliśmy zielone światło w aranżacji mieszkań ? Tzn., czy jest już możliwość spotkania - rozmowy z architektem lub wykonawcą ? Osobiście czekam na taką informację aby dowiedzieć się jakie zmiany można wnieść. Ktoś coś wie ??? Będę wdzięczny za informację. Pozdrawiam.
Witam sąsiada,
Przesyłam info z ankesu. Czekam na jakieś oficjane pismo
Pozdrawiam
Załączniki
aneks-1.jpg
Grażyna C-A
Jarosław_bud_D
Posty: 151
Rejestracja: 27 sty 2021, 19:58

Re: Zmiany w projekcie mieszkania

Nieprzeczytany post autor: Jarosław_bud_D »

Dziękuję. yess
Awatar użytkownika
Czarek_EB_3p
Posty: 203
Rejestracja: 19 kwie 2021, 23:57

Re: Zmiany w projekcie mieszkania

Nieprzeczytany post autor: Czarek_EB_3p »

Zaczęliśmy trzecią dekadę stycznia i cisza odnośnie informacji o zasadach i kosztach zmian aranżacyjnych. Może ktoś z Sąsiadów dowiadywał się w SM?
Grazyna
Posty: 52
Rejestracja: 04 mar 2021, 11:49

Re: Zmiany w projekcie mieszkania

Nieprzeczytany post autor: Grazyna »

Czarek_EB_3p pisze: 20 sty 2022, 22:46 Zaczęliśmy trzecią dekadę stycznia i cisza odnośnie informacji o zasadach i kosztach zmian aranżacyjnych. Może ktoś z Sąsiadów dowiadywał się w SM?
Hej, info z dzisiaj:

Dzień Dobry

Są w trakcie przygotowywania . Wykonawca podpisał umowe 4.11.2021 i ma do 4.02.2022 czas na przygotowanie zakresu rezygnacji. Będziemy Państwa informować.


Z Poważaniem

Agnieszka Mierzejewska

Spółdzielnia Mieszkaniowa Zakoniczyn

sekretariat@smzakoniczyn.pl
Grażyna C-A
Awatar użytkownika
Czarek_EB_3p
Posty: 203
Rejestracja: 19 kwie 2021, 23:57

Re: Zmiany w projekcie mieszkania

Nieprzeczytany post autor: Czarek_EB_3p »

Dziękuję za informację.
Coś SM mija się z prawdą, bo najpierw było zgodnie z umową 60 dni, a teraz wychodzi 90 dni.
Zakres rezygnacji jest innym pojęciem, aniżeli zmiany aranżacyjne.
???
Grazyna
Posty: 52
Rejestracja: 04 mar 2021, 11:49

Re: Zmiany w projekcie mieszkania

Nieprzeczytany post autor: Grazyna »

Czarek_EB_3p pisze: 21 sty 2022, 10:33 Dziękuję za informację.
Coś SM mija się z prawdą, bo najpierw było zgodnie z umową 60 dni, a teraz wychodzi 90 dni.
Zakres rezygnacji jest innym pojęciem, aniżeli zmiany aranżacyjne.
???
Też tak sądzę.
Chyba sekretariat SM ma jedną ustaloną, niesprawdzoną formułkę i tylko odpowiada na zasadzie Kopiuj/Wklej.
Zobaczymy, czy dostaniemy informację do 4.02. czy kolejny mail będzie, w stylu z przyczyn od nas niezależnych nastąpiło opóźnienie...

cierpliwość bezcenna
Grażyna C-A
Lavi
Posty: 11
Rejestracja: 04 lis 2021, 15:43

Re: Zmiany w projekcie mieszkania

Nieprzeczytany post autor: Lavi »

Dzień dobry,

Czy otrzymał ktoś do chwili obecnej (14/02) informacje o możliwych zmianach i ich kosztach ???
"Współpraca" z SM Zakoniczyn zaczyna mnie irytować - delikatnie sprawę ujmując :roll:
Terminy które nam przedstawiają nijak mają się do rzeczywistości, nie do końca jest wiadomo kiedy podpisano umowę i ile było czasu na przygotowanie informacji o zmianach.
Dzwoniąc do spółdzielni dowiaduję się za każdym razem o innych terminach: podpisano umowę 4 listopada lub 14 listopada ???, wykonawca ma 60 dni lub 90 dni ???
Totalny bałagan i niedoinformowanie.
Nawet jeżeli byśmy założyli, że umowę podpisano 14 listopada i wykonawca miał 90 dni to dzisiaj mija termin otrzymania takiej informacji od wykonawcy i przekazania jej przyszłym lokatorom.
Strona internetowa spółdzielni dotycząca tej inwestycji (https://www.smzakoniczyn.pl/inwestycja-pastelowa/) jest dawno już nieaktualna i nie zawiera na dzień dzisiejszy żadnych istotnych informacji poza nr tel do sekretariatu :shock: - zamieszczone tam terminy i ceny to już historia.

Może warto się zwrócić do SM z prośbą, aby aktualizowała stronę i zamieszczała tam aktualne istotne informacje (np: terminy) oraz wzorem deweloperów zdjęcia z postępu prac ?
ODPOWIEDZ