Zmiany w projekcie mieszkania

Ogólne tematy związane z nową inwestycją "Pastelowa" SM Zakoniczyn
Jarosław_bud_D
Posty: 151
Rejestracja: 27 sty 2021, 19:58

Re: Zmiany w projekcie mieszkania

Nieprzeczytany post autor: Jarosław_bud_D »

Lavi pisze: 14 lut 2022, 14:40 Dzień dobry,

Czy otrzymał ktoś do chwili obecnej (14/02) informacje o możliwych zmianach i ich kosztach ???
"Współpraca" z SM Zakoniczyn zaczyna mnie irytować - delikatnie sprawę ujmując :roll:
Terminy które nam przedstawiają nijak mają się do rzeczywistości, nie do końca jest wiadomo kiedy podpisano umowę i ile było czasu na przygotowanie informacji o zmianach.
Dzwoniąc do spółdzielni dowiaduję się za każdym razem o innych terminach: podpisano umowę 4 listopada lub 14 listopada ???, wykonawca ma 60 dni lub 90 dni ???
Totalny bałagan i niedoinformowanie.
Nawet jeżeli byśmy założyli, że umowę podpisano 14 listopada i wykonawca miał 90 dni to dzisiaj mija termin otrzymania takiej informacji od wykonawcy i przekazania jej przyszłym lokatorom.
Strona internetowa spółdzielni dotycząca tej inwestycji (https://www.smzakoniczyn.pl/inwestycja-pastelowa/) jest dawno już nieaktualna i nie zawiera na dzień dzisiejszy żadnych istotnych informacji poza nr tel do sekretariatu :shock: - zamieszczone tam terminy i ceny to już historia.

Może warto się zwrócić do SM z prośbą, aby aktualizowała stronę i zamieszczała tam aktualne istotne informacje (np: terminy) oraz wzorem deweloperów zdjęcia z postępu prac ?
Jestem za. Mnie już dawno irytuje ta deziformacja i jak już, to zmienne informacje. Strona - fakt, że nic się na niej nie dzieje.... Wg pierwotnych zapewnień za 4-5 miesięcy odbierałbym klucze do mieszkania... po romu od wpłaty pieniędzy (wkładu własnego) nie ma nawet porządnej dziury w ziemi. Może warto stworzyć coś na wzór delegacji, trojki, czwórki reprezentantów i trochę pocisnąć SM ? Obawiam się, że jak tak dalej będzie to odbierzemy klucze może w 2024... Sami , szpadlami przez rok byśmy już wykopy zrobili... :roll:
Grazyna
Posty: 52
Rejestracja: 04 mar 2021, 11:49

Re: Zmiany w projekcie mieszkania

Nieprzeczytany post autor: Grazyna »

Też jestem ZA i podpisuję się pod wszystkim co mówicie obiema rękami.
Grażyna C-A
Grazyna
Posty: 52
Rejestracja: 04 mar 2021, 11:49

Re: Zmiany w projekcie mieszkania

Nieprzeczytany post autor: Grazyna »

Dzisiejsze info:

"Dzień dobry,
W sprawie zmian aranżacyjnych trwaja ostatnie ustalenia z wykonawcą i w przyszłym tygodniu rozpoczniemy wysyłke materiałów, zasady i koszty zmian. Wykonawca rozpoczął budowę zaplecza a w przyszłym tygodniu wchodzi na plac z robotami ziemnymi. Harmonogram wynikający z umowy przewidywał wejście na roboty ziemne w lutym i w lutym się one rozpocznął.

Anna Adamczyk
Z Poważaniem

Spółdzielnia Mieszkaniowa Zakoniczyn"
Grażyna C-A
Jarosław_bud_D
Posty: 151
Rejestracja: 27 sty 2021, 19:58

Re: Zmiany w projekcie mieszkania

Nieprzeczytany post autor: Jarosław_bud_D »

I znowu "w przyszłym tygodniu "..... noo
Grazyna
Posty: 52
Rejestracja: 04 mar 2021, 11:49

Re: Zmiany w projekcie mieszkania

Nieprzeczytany post autor: Grazyna »

Taaaa...
I według nich wszystko jest w terminie...
noo
Grażyna C-A
Awatar użytkownika
root
Posty: 79
Rejestracja: 04 lut 2021, 10:51
Lokalizacja: London

Re: Zmiany w projekcie mieszkania

Nieprzeczytany post autor: root »

Właśnie e-maila wysłałem do SM.
Treść w załączniku.
Załączniki
20220217_072345.jpg
Grzesiek
Lavi
Posty: 11
Rejestracja: 04 lis 2021, 15:43

Re: Zmiany w projekcie mieszkania

Nieprzeczytany post autor: Lavi »

Mija kolejny przyszły tydzień........
Może ktoś ma już jakieś info ze Spółdzielni o możliwych zmianach?
bo przecież "i w przyszłym tygodniu rozpoczniemy wysyłke materiałów, zasady i koszty zmian." jak informowała pani Prezes :roll:
Jarosław_bud_D
Posty: 151
Rejestracja: 27 sty 2021, 19:58

Re: Zmiany w projekcie mieszkania

Nieprzeczytany post autor: Jarosław_bud_D »

Pani prezes ma na drugie: Niesłowna.
Awatar użytkownika
gosiata1
Posty: 43
Rejestracja: 02 maja 2021, 16:14

Re: Zmiany w projekcie mieszkania

Nieprzeczytany post autor: gosiata1 »

Koleżanka z bloku E1 doatała maila odnośnie zmian w projekcie i cennik. Napisałam do społdzielni, że nie dostałam wiadomosci, to odpisali, że kolejne bloki maja niedługo też dostać maile.
Marlene.
Posty: 21
Rejestracja: 20 sie 2021, 20:26

Re: Zmiany w projekcie mieszkania

Nieprzeczytany post autor: Marlene. »

Blok D też dostał.
ODPOWIEDZ