Aneksy do umowy

Ogólne tematy związane z nową inwestycją "Pastelowa" SM Zakoniczyn
raszid38
Posty: 3
Rejestracja: 05 gru 2021, 10:29

Aneksy do umowy

Nieprzeczytany post autor: raszid38 »

Witam czy ktoś coś wie na temat aneksów do umowy które mają dotyczyć podwyżki cen za m²
Karpia
Posty: 17
Rejestracja: 26 kwie 2021, 16:40

Re: Aneksy do umowy

Nieprzeczytany post autor: Karpia »

A możesz bardziej szczegółowo ?
Ostatnie aneksy zmieniały określenie wpłaconego wkładu mieszkaniowego z 25% na 20%.
raszid38
Posty: 3
Rejestracja: 05 gru 2021, 10:29

Re: Aneksy do umowy

Nieprzeczytany post autor: raszid38 »

Chodzi o podwyżkę cen materiałów budowlanych stąd moje pytanie nic nie wiem na temat obniżki procentowej wkładu
raszid38
Posty: 3
Rejestracja: 05 gru 2021, 10:29

Re: Aneksy do umowy

Nieprzeczytany post autor: raszid38 »

Dodaje załącznik w którym jest to opisane
Załączniki
Pastelowa 30.09.2021-1.pdf
Dodaje załącznik w którym jest to opisane
(582.63 KiB) Pobrany 202 razy
Awatar użytkownika
Czarek_EB_3p
Posty: 203
Rejestracja: 19 kwie 2021, 23:57

Re: Aneksy do umowy

Nieprzeczytany post autor: Czarek_EB_3p »

Aneks o którym jest mowa w załączonym piśmie był podpisywany przez nas na przełomie listopada / grudnia ur.
Wzrósł kredyt jaki w naszym imieniu z BGK bierze SM Zakoniczyn.
miktuss
Posty: 4
Rejestracja: 21 wrz 2023, 21:02

Re: Aneksy do umowy

Nieprzeczytany post autor: miktuss »

Sąsiedzi, może ktoś chce odstąpić cesję?
Córa rośnie i jeżeli ktoś chciałby zrezygnować to chętnie wskoczę na jego miejsce.
Kontakt: miktuss@gmail.com
Xercez
Posty: 3
Rejestracja: 10 wrz 2023, 0:49

Re: Aneksy do umowy

Nieprzeczytany post autor: Xercez »

Mogę odstąpić od swojej. Mam mieszkanie w budynku E na drugim piętrze i za 100 000zł mogę odstąpić + oczywiście wkład. Natomiast jak szuka pan kogoś kto panu odstąpi od cesji za darmo żeby pan ją zaraz sprzedał za kilkadziesiąt tysięcy złoty to życzę powodzenia.
Awatar użytkownika
root
Posty: 79
Rejestracja: 04 lut 2021, 10:51
Lokalizacja: London

Re: Aneksy do umowy

Nieprzeczytany post autor: root »

raszid38 pisze: 18 sty 2022, 10:47 Chodzi o podwyżkę cen materiałów budowlanych stąd moje pytanie nic nie wiem na temat obniżki procentowej wkładu
Zobacz w pocztę elektroniczną z 05.11.2021r., SM wysłała Nam aneks do podpisania odnośnie pisma z 30.09.2021r. odnośnie drożejących materiałów budowlanych i zrobiono to tak abyśmy bezpośrednio kosztów nie odczuli, przy pomocy zmniejszenia wkładu własnego z 25% na 20%.
Grzesiek
PM3
Posty: 9
Rejestracja: 30 lis 2021, 20:51

Re: Aneksy do umowy

Nieprzeczytany post autor: PM3 »

Xercez pisze: 22 wrz 2023, 20:25 Mogę odstąpić od swojej. Mam mieszkanie w budynku E na drugim piętrze i za 100 000zł mogę odstąpić + oczywiście wkład. Natomiast jak szuka pan kogoś kto panu odstąpi od cesji za darmo żeby pan ją zaraz sprzedał za kilkadziesiąt tysięcy złoty to życzę powodzenia.
Jeżeli mieszkanie nie ma około 80 m2, to przy takim odstępnym cena jak mieszkań w okolicy.
Miktuss - Skontaktuj się z SM Zakoniczyn, podobno lista rezerwowa jest dłuższa niż liczba mieszkań na inwestycji, a być może ktoś zrezygnuje i nie podpisze obecnego aneksu.
Marian
Posty: 13
Rejestracja: 07 maja 2023, 14:35

Re: Aneksy do umowy

Nieprzeczytany post autor: Marian »

Ten handel cesjami to jest jakaś patologia.Ja rozumiem 10% ale żądać 70k odstępnego za mieszkanie 32 m2 to już lichwa.Powinno być to karane.Najgorzej że znajdzie się jakiś jeleń,zaciągnie kredyt i kupi takie mieszkanie od Janusza deweloperki.Całe szczęście nie muszę się w to bawić.Pozdrowienia dla jeleni i Januszy.
ODPOWIEDZ