Standard wykończenia - brak gniazdka w przedpokoju i błędnie oznaczenie do okapu

Ogólne tematy związane z nową inwestycją "Pastelowa" SM Zakoniczyn
Jarosław_bud_D
Posty: 151
Rejestracja: 27 sty 2021, 19:58

Re: Standard wykończenia - brak gniazdka w przedpokoju i błędnie oznaczenie do okapu

Nieprzeczytany post autor: Jarosław_bud_D »

Marlene. pisze: 08 kwie 2022, 9:27 Nie powinno się umieszczać gniazda czy podejścia do wody za zmywarka bo nie dosuniesz zmywarki do ściany - będzie ona wystawała z ciągu szafek. Podejście do wody i gniazdo zazwyczaj umieszcza się w szafce zlewowej (jak zmywarka stoi obok zlewu) lub w szafce sąsiadującej ze zmywarką. Jeżeli robisz kuchnię wg rzutu to i tak gniazdo za zmywarką będziesz musiał przenieść.
Dokładnie. Za zmywarkami do zabudowy nie może być ani zaworu ani odpływu... tylko tak jak napisałeś "Podejście do wody i gniazdo zazwyczaj umieszcza się w szafce zlewowej (jak zmywarka stoi obok zlewu) lub w szafce sąsiadującej ze zmywarką." Uwierzcie mi, bo wiem o tym sporo...
Awatar użytkownika
root
Posty: 79
Rejestracja: 04 lut 2021, 10:51
Lokalizacja: London

Re: Standard wykończenia - brak gniazdka w przedpokoju i błędnie oznaczenie do okapu

Nieprzeczytany post autor: root »

Potwierdzam, zmywarka praktycznie całym tyłem przylega do ściany, posiada jedynie ~20cm przestrzeni od posadzki w górę na wyprowadzone węże i kabel zasilający.
Grzesiek
ODPOWIEDZ