Błędy w rzutach - gniazdko pokrywa się z grzejnikiem

Ogólne tematy związane z nową inwestycją "Pastelowa" SM Zakoniczyn
Awatar użytkownika
superuser
Posty: 93
Rejestracja: 02 mar 2021, 12:25
Lokalizacja: Gdańsk

Błędy w rzutach - gniazdko pokrywa się z grzejnikiem

Nieprzeczytany post autor: superuser »

Dopiero co zauważyłem brak gniazdka na przedpokoju - ale dopiero wpadło mi do głowy by nanieść na siebie 2 rzuty - elektryczny i wymiary z grzejnikami
39m-elektryka+grzejniki.jpg
mimo że planuję przesunąć grzejnik w salonie - zaciekawiło mnie jak to przeszło - gniazdko 30cm od podłogi - a patrzę i grzejnik mam obecnie na podobnej wysokości - 30cm...
nalozenie_gniazdka_grzejnika.jpg
nalozenie_gniazdka_grzejnika.jpg (13.28 KiB) Przejrzano 1164 razy
sprawdźcie czy też nie macie takich kwiatków - bo może to się ciekawie skończyć :lol:
ciekawe, czy jeszcze będą chcieli dopłatę za umieszczenie gniazda w dostępnym miejscu - nie za grzejnikiem
Awatar użytkownika
root
Posty: 79
Rejestracja: 04 lut 2021, 10:51
Lokalizacja: London

Re: Błędy w rzutach - gniazdko pokrywa się z grzejnikiem

Nieprzeczytany post autor: root »

superuser pisze: 07 kwie 2022, 14:47 Dopiero co zauważyłem brak gniazdka na przedpokoju - ale dopiero wpadło mi do głowy by nanieść na siebie 2 rzuty - elektryczny i wymiary z grzejnikami
39m-elektryka+grzejniki.jpg

mimo że planuję przesunąć grzejnik w salonie - zaciekawiło mnie jak to przeszło - gniazdko 30cm od podłogi - a patrzę i grzejnik mam obecnie na podobnej wysokości - 30cm...
nalozenie_gniazdka_grzejnika.jpg

sprawdźcie czy też nie macie takich kwiatków - bo może to się ciekawie skończyć :lol:
ciekawe, czy jeszcze będą chcieli dopłatę za umieszczenie gniazda w dostępnym miejscu - nie za grzejnikiem
Nie no wszystko jest według planu wybudowane, rurka miała iść przez środek pokoju, ale tałzena pan dasz to możemy przerobić, albo powiesi se pan na tej rurce zasłonkę 😁
Zatem gniazdo za grzejnikiem dla chomika 😆
Grzesiek
Awatar użytkownika
Czarek_EB_3p
Posty: 203
Rejestracja: 19 kwie 2021, 23:57

Re: Błędy w rzutach - gniazdko pokrywa się z grzejnikiem

Nieprzeczytany post autor: Czarek_EB_3p »

Zgłaszam się jako drugi planujący przesunięcie grzejnika. Wychodzi tylko trochę inny model, bo oryginalny się nie zmieści. Ciekaw jestem ich reakcji.
Awatar użytkownika
root
Posty: 79
Rejestracja: 04 lut 2021, 10:51
Lokalizacja: London

Re: Błędy w rzutach - gniazdko pokrywa się z grzejnikiem

Nieprzeczytany post autor: root »

Pewnie pod okno chciałbyś go wywalić, chłopie a za dwa kolanka kto zapłaci? 😄
Grzesiek
Awatar użytkownika
Czarek_EB_3p
Posty: 203
Rejestracja: 19 kwie 2021, 23:57

Re: Błędy w rzutach - gniazdko pokrywa się z grzejnikiem

Nieprzeczytany post autor: Czarek_EB_3p »

Niestety to nie jest śmieszne. Usytuowanie grzejnika jest średnio trafne. Ot taki zabieracz miejsca. Nie zamierzam oglądać TV i grzejnika jednocześnie. Dwa to zakładam przemeblowania. I nie leży mi zasłanianie grzejnika kanapą. Spokojnie mam dopasowany model na ścianę z wyjściem na balkon.
bogdan.bigos
Posty: 25
Rejestracja: 03 lis 2021, 19:52

Re: Błędy w rzutach - gniazdko pokrywa się z grzejnikiem

Nieprzeczytany post autor: bogdan.bigos »

A gdzie byś się tego grzejnika spodziewał? To jest pod standard rzut robiony więc nie ma się nawet co dziwić, że jest umiejscowiony tak a nie inaczej. Dla nas to naciągnięcie pod koszta, dla nich normalna sprawa. Gniazdko - cóż widziałem już wiele razy takie kwiatki także ten... Gniazdko nad płytą grzewczą. To są dopiero "kwiatki". 😅 I nie mówię tu o planie. No nie będzie za grzejnikiem zapewniam. 🙂 Przesuną obok. Ale ciekaw jestem jak się ustosunkuje sama firma także czekam na następnego posta.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
superuser
Posty: 93
Rejestracja: 02 mar 2021, 12:25
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Błędy w rzutach - gniazdko pokrywa się z grzejnikiem

Nieprzeczytany post autor: superuser »

bogdan.bigos pisze: 08 kwie 2022, 8:09 A gdzie byś się tego grzejnika spodziewał? To jest pod standard rzut robiony więc nie ma się nawet co dziwić, że jest umiejscowiony tak a nie inaczej. Dla nas to naciągnięcie pod koszta, dla nich normalna sprawa. Gniazdko - cóż widziałem już wiele razy takie kwiatki także ten... Gniazdko nad płytą grzewczą. To są dopiero "kwiatki". 😅 I nie mówię tu o planie. No nie będzie za grzejnikiem zapewniam. 🙂 Przesuną obok. Ale ciekaw jestem jak się ustosunkuje sama firma także czekam na następnego posta.

Pozdrawiam
Wlansie tego gniazdka nad płytą grzewczą się obawiam :D czy też gniazdko za grzejnikiem - elektryk tak dostał - tak zrobił.
Czarek_EB_3p pisze: 07 kwie 2022, 22:18 Spokojnie mam dopasowany model na ścianę z wyjściem na balkon.
Podeślij, ciekawi mnie ile to milionów monet, bo widziałem ogromny rozstrzał cen i mocy tych grzejników.
Czarek_EB_3p pisze: 07 kwie 2022, 22:04 Zgłaszam się jako drugi planujący przesunięcie grzejnika. Wychodzi tylko trochę inny model, bo oryginalny się nie zmieści. Ciekaw jestem ich reakcji.
Grzejników prawdopodobnie muszą i tak kilka różnych modeli zamówić - więc u nas powinna być dopłata różnicy. Niżej łap to co ja mam zamiar wysłać:
SmartSelect_20220408-092119_Gmail.jpg
5. Zmiana lokalizacji i grzejnika
grzejnik chciałbym przenieść na ścianę z oknem - ale ten z projektu nie zmieści się i musi być on węższy przy zachowaniu obliczonej mocy. W związku z tym jest kwestia zmiany usytuowania grzejnika oraz samego grzejnika - na pionowy. Oznaczone w IV załączniku. Wysokość montażu od podłogi bez zmian, głowica termostatyczna może być od dołu, nawet przy ziemi.
Wcześniej w mailu zapisałem też, że jak będzie przesunięty grzejnik to nie ma problemu z gniazdkiem. Ale zastrzegam sobie, że jak z grzejnikiem nie będzie to pasowało - to sprawa nakładania się musi być wyjaśniona.
Awatar użytkownika
superuser
Posty: 93
Rejestracja: 02 mar 2021, 12:25
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Błędy w rzutach - gniazdko pokrywa się z grzejnikiem

Nieprzeczytany post autor: superuser »

Chyba będzie ok, mam to na zielono w mailu :)
Ciekawe co u tych, którzy nie zgłosili pokrywania się grzejnika i gniazdka :D
SmartSelect_20220530-122757_Drive.jpg
paulina1p
Posty: 2
Rejestracja: 15 sty 2022, 12:47

Re: Błędy w rzutach - gniazdko pokrywa się z grzejnikiem

Nieprzeczytany post autor: paulina1p »

Drodzy, czy ma ktoś z Was może rzut narożnego mieszkania 39m2 z zaznaczonymi gniazdkami/grzejnikami? Mogłabym poprosić o przesłanie go tutaj? Chciałabym wiedzieć jak wygląda rozkład kontaktów w mieszkaniu. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ