Czytanie forum, tylko dla zalogowanych
Dołącz do Chata na Telegramie: https://t.me/pastelowa_zakoniczyn

Obsuwa i plan obchodów kolejnych miesięcznic

Luźne rozmowy o wszystkim i niczym.
Awatar użytkownika
Czarek_EB_3p
Posty: 202
Rejestracja: 19 kwie 2021, 23:57

Obsuwa i plan obchodów kolejnych miesięcznic

Nieprzeczytany post autor: Czarek_EB_3p »

Zmiany aranżacyjne zgłosiłem 13 kwietnia br.
Mail z GRI o obsuwie dostałem 10 maja br. Jest w nim deklaracja, że w ciągu najbliższych dni zaczną przesyłać rysunki wraz z kosztorysem robót.
Pierwszą miesięcznicę spędziłem na kontemplacji. Czułem wewnętrzną podnietę... niemal jak w dowcipie - Szczyt dyplomacji? Powiedzieć wypierdalaj w taki sposób, żeby odbiorca poczuł podniecenie w związku ze zbliżającą się podróżą.
Drugą miesięcznicę znowu spędziłem na kontemplacji. Najbliższych dni może być niestety nieokreślona ilość. Pasuje: 30 najbliższych dni, 90 najbliższych dni, 180 najbliższych dni...
Trzecia miesięcznica wypada 13 lipca. Kontemplować już nie zamierzam...

Jakieś metody rozładowania narastającego WKURW?
===================================================
Tak na marginesie.
W zeszłym tygodniu temat wałkowałem z GRI. Dobiłem się do nich przez ogólny ich numer. Odebrała miła Pani i od razu powiedziała, że o informacje, co do zmian aranżacyjnych to mam się zwracać do SM. Zapytałem grzecznie, czy faktura, którą opłaciłem była wystawiona przez SM, czy może przez GRI. Pozwolono mi zostawić do siebie kontakt, aby Pan prowadzący te sprawy mógł się ze mną skontaktować. Kierownik tejże szatni ma wylane.
Jarosław_bud_D
Posty: 151
Rejestracja: 27 sty 2021, 19:58

Re: Obsuwa i plan obchodów kolejnych miesięcznic

Nieprzeczytany post autor: Jarosław_bud_D »

Podzielam stan w jakim jesteś... Ja już mam podobnie. Znowu sobie robią z nas jaja...żenada. Ktoś może ma jakieś informacje od SM ?
ODPOWIEDZ