[Budowa] osiedla

Ogólne tematy związane z nową inwestycją "Pastelowa" SM Zakoniczyn
Mieszkaniec

[Budowa] osiedla

Nieprzeczytany post autor: Mieszkaniec »

Dyskusja na temat budowy inwestycji Pastelowa
Zosia

Re: Budowa osiedla

Nieprzeczytany post autor: Zosia »

Stan "budowy" osiedla "Pastelowa" na dzień 03.01.2021 :lol: :D
Obrazek
grzegorz

g

Nieprzeczytany post autor: grzegorz »

w piatek bedzie decyzja w sprawie pozwolenia na budowe ;)
Anna

Re: Budowa osiedla

Nieprzeczytany post autor: Anna »

O prosze, myslalam ze umowy beda podpisywany juz pod koniec roku
Zosia

Re: g

Nieprzeczytany post autor: Zosia »

grzegorz pisze: 13 sty 2021, 19:36 w piatek bedzie decyzja w sprawie pozwolenia na budowe ;)
Jest decyzja ? :ugeek:
Awatar użytkownika
Gregory669
Posty: 76
Rejestracja: 13 sty 2021, 21:35

Re: Budowa osiedla

Nieprzeczytany post autor: Gregory669 »

Niestety nie, dzwoniłem dzisiaj i dowiedziałem się że bank ma czas do końca miesiąca na wydanie decyzji o kredycie.
Zosia

Re: Budowa osiedla

Nieprzeczytany post autor: Zosia »

Gregory669 pisze: 18 sty 2021, 23:29 Niestety nie, dzwoniłem dzisiaj i dowiedziałem się że bank ma czas do końca miesiąca na wydanie decyzji o kredycie.
Oj to nie ciekawie :oops: Jest szansa, że mogą nie udzielić kredytu? Czy chodzi bardziej o warunki ?
Z tego co widziałam na stronie spółdzielni zakoniczyn, większość mieszkań jest już zarezerwowanych (na 360 zostało 65 wolnych)
Gdzieś w internecie czytałam, chyba na trójmiasto, że musi być zarezerwowane 70% mieszkań, więc warunek był by spełniony.
Doris

Re: Budowa osiedla

Nieprzeczytany post autor: Doris »

Jest raczej 319 mieszkań z czego teraz wolnych 64.
Budynek A nie wchodzi do mieszkań spółdzielczych, sprzedawane będą na zasadach komercyjnych II/III kw.2021. Brak możliwości rezerwacji.
:roll:
Anna

Re: Budowa osiedla

Nieprzeczytany post autor: Anna »

Doris pisze: 19 sty 2021, 22:35 Jest raczej 319 mieszkań z czego teraz wolnych 64.
Budynek A nie wchodzi do mieszkań spółdzielczych, sprzedawane będą na zasadach komercyjnych II/III kw.2021. Brak możliwości rezerwacji.
:roll:
Aa w ten sposób.. ja myślałam, że nie da się ich zarezerwować bo są już umowy podpisane na ten blok. Jak ktoś będzie miał jakieś nowe informacje, to dawajcie tutaj ;)
Doris

Re: Budowa osiedla

Nieprzeczytany post autor: Doris »

NAPASAŁAM I DOSTAŁAM ODPOWIEDZ : :)
Dzień dobry,

W związku z pytaniem informuję, że na przełomie stycznia i lutego mamy otrzymać decyzję o pozwoleniu na budowę i decyzję kredytową. Planujemy podpisywaniu umów i wpłaty reszty wkładu w lutym. Na koniec stycznia będziemy się kontaktować.

Anna Adamczyk
ODPOWIEDZ