[Budowa] osiedla

Ogólne tematy związane z nową inwestycją "Pastelowa" SM Zakoniczyn
Anna Maria
Posty: 74
Rejestracja: 08 mar 2021, 19:30

Re: [Budowa] osiedla

Nieprzeczytany post autor: Anna Maria »

Czy ktoś może rozmawiał z kierownikiem tej budowy w ostatnim czasie? Bo teraz kiedy jest pogoda powinni nadganiać, na co oni czekają, aż zima przyjdzie?..
Awatar użytkownika
root
Posty: 79
Rejestracja: 04 lut 2021, 10:51
Lokalizacja: London

Re: [Budowa] osiedla

Nieprzeczytany post autor: root »

Dokładnie, cały czas patrzę na pogodę w Gdańsku i od 2 miesięcy o dziwo pogoda dopisuje (mało i krótko trwałe deszcze), więc powinni nadrabiać, a tu widzę wręcz przeciwnie, zastój jakiś.
Grzesiek
Awatar użytkownika
superuser
Posty: 93
Rejestracja: 02 mar 2021, 12:25
Lokalizacja: Gdańsk

Re: [Budowa] osiedla

Nieprzeczytany post autor: superuser »

Są postępy, chyba wyrosła kolejna kondygnacja. Fotka sprzed chwili, są nawet jakieś ludziki :D
foto_no_exif.jpg
Jarosław_bud_D
Posty: 151
Rejestracja: 27 sty 2021, 19:58

Re: [Budowa] osiedla

Nieprzeczytany post autor: Jarosław_bud_D »

yess
Anna Maria
Posty: 74
Rejestracja: 08 mar 2021, 19:30

Re: [Budowa] osiedla

Nieprzeczytany post autor: Anna Maria »

Zadałam pytanie kierownikowi budowy skąd takie powolne tempo i czy są jakieś przeszkody, bo zaczynam mieć wątpliwości czy zostać w tej inwestycji.

Tak mi odpisał:
Dzień dobry,
Obecny stan zaawansowania wraz z comiesięcznym fakturowaniem nie wskazuje na wolny postęp prac. Prace są prowadzone na 6 budynkach, niebawem będą prowadzone na pozostałych dwóch (w sumie 8 z 8). Biorąc pod uwagę obecne warunki na rynku nieruchomości, w mojej ocenie Spółdzielnia Mieszkaniowa Zakoniczyn jest dobrym gwarantem zakończenia inwestycji. Myślę, że największy postęp prac będzie widoczny w grudniu bieżącego roku, po zakończeniu większości hal garażowych.
Jarosław_bud_D
Posty: 151
Rejestracja: 27 sty 2021, 19:58

Re: [Budowa] osiedla

Nieprzeczytany post autor: Jarosław_bud_D »

Heloł.... Wczoraj byłem w okolicy, więc zrobiłem kilka fotek i wrzucam. Dodam tylko, że budynek B i C raczej dalej są tylko dziurami w ziemi... Budynek D powstaje II piętro no i jest I pietro w budynku F. Z drugiej strony budowy nie zaglądałem.
Anna Maria
Posty: 74
Rejestracja: 08 mar 2021, 19:30

Re: [Budowa] osiedla

Nieprzeczytany post autor: Anna Maria »

Nieoficjalnie usłyszałam, że brakuje im budowlańców stąd tak powoli to idzie :roll:
Jarosław_bud_D
Posty: 151
Rejestracja: 27 sty 2021, 19:58

Re: [Budowa] osiedla

Nieprzeczytany post autor: Jarosław_bud_D »

Cześć sąsiedzi. Wrzucam dzisiejsze dwie fotki. Nie zmieniło sie nic jeśli chodzi o budunek D ale gmerają coś w wykopach. W wykopie pod budynek C stoi wielka pompa i zasysa wodę bo ta stoi... W pozostalych chyba przed zimą chcą zdążyć z halami garażowymi aby mieć na poziomie 0. To tyle... dużo cierpliwości życzę wszystkimni sobie. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Czarek_EB_3p
Posty: 203
Rejestracja: 19 kwie 2021, 23:57

Re: [Budowa] osiedla

Nieprzeczytany post autor: Czarek_EB_3p »

Fotorelacja. 2 października 2022 r.
Szkoła idzie swoim niezakłóconym torem.
Przy zbiorniku Kolorowym sąsiednie osiedle jest na ukończeniu.
Trwa zagospodarowanie terenu.
Awatar użytkownika
Czarek_EB_3p
Posty: 203
Rejestracja: 19 kwie 2021, 23:57

Re: [Budowa] osiedla

Nieprzeczytany post autor: Czarek_EB_3p »

Fotorelacja. 2 października 2022 r.
ODPOWIEDZ