[Budowa] osiedla

Ogólne tematy związane z nową inwestycją "Pastelowa" SM Zakoniczyn
bogdan.bigos
Posty: 25
Rejestracja: 03 lis 2021, 19:52

Re: [Budowa] osiedla

Nieprzeczytany post autor: bogdan.bigos »

Pierwsze wrażenia.

Bardzo dobre wykończenie mieszkań. Wymiary nie zgadzały mi się tylko w jednym pokoju, ale ogólnie wyszło na plus, więc albo ja walnąłem się mierząc, albo gdzieś jedna ściana została postawiona z innych, grubszych pustaków. Nie sprawdzałem tego dokładnie. Ściany równe, kąty utrzymane niemal perfekcyjnie. Jeden problem będzie z głowy. Niektórzy narzekali na powyciągane na zewnątrz instalacje odpływów itp. ale tak teraz się to robi - raz, że w większości znajdują się one przy ścianie nośnej, dwa dzielą w przewadze mieszkania i według norm na dzień dzisiejszy nie tworzy się takich bruzd pod wszystko. Mniemam, że niektórzy będą sami sobie kuli. Cóż, ja jednak bym odradzał. Większość można zakryć tak, że nie urwie nam powierzchni i nie będzie widoczne. Parapety ładne, posadzka przykryta, więc ciężko stwierdzić, ale zakładam, że też tu będzie dobrze. Drzwi solidne, ładnie się prezentują.
Ja olałem sprawę swoich zmian, bo dla mnie to co było zgadzało się z tym czego potrzebowałem. Żałuję dziś tylko braku uwzględnienia gniazda RTV/internetu w sypialni, ale to akurat pikuś.
Minusy - małe okna. Tzn. mam obiekcje do tych najmniejszych. W salonie ok, bo są dwa plus duże z balkonem. Sypialnia ma dodatkowe większe. Ale jeden z małych pokoi niestety słabo będzie doświetlony. Tu ktoś nie pomyślał ewidentnie.
I dwa - grzejnik w salonie. Porażka architektoniczna. Piękna ściana do zagospodarowania i bach - grzejnik. Przesunięcie nic by nie dało, być musi choć najchętniej bym go wyrzucił zważywszy, że obok na ścianie z balkonem drugi.
Ale ogólnie rzecz biorąc - ja jestem zadowolony.
Marian
Posty: 20
Rejestracja: 07 maja 2023, 14:35

Re: [Budowa] osiedla

Nieprzeczytany post autor: Marian »

Skuć posadzkę i zrobić podłogówkę.Problem grzejników z głowy.
Kuba
Posty: 7
Rejestracja: 06 paź 2023, 11:28

Re: [Budowa] osiedla

Nieprzeczytany post autor: Kuba »

Czy były już rozsyłane pisma na temat ostatecznych podwyżek i ile to będzie?

Trzeba będzie coś dopłacać jednorazowo na starcie czy wszystko podzielone na raty?
Awatar użytkownika
Vajp
Posty: 72
Rejestracja: 27 sty 2021, 20:34
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: [Budowa] osiedla

Nieprzeczytany post autor: Vajp »

Sprawdźcie maila dla Bud. D
Kinia16322
Posty: 1
Rejestracja: 25 lis 2023, 6:03

Re: [Budowa] osiedla

Nieprzeczytany post autor: Kinia16322 »

Czy są jeszcze jakieś wolne mieszkania ?
Awatar użytkownika
Gregory669
Posty: 76
Rejestracja: 13 sty 2021, 21:35

Re: [Budowa] osiedla

Nieprzeczytany post autor: Gregory669 »

Kinia16322 pisze: 01 gru 2023, 2:18 Czy są jeszcze jakieś wolne mieszkania ?
Wszystkie są zajęte, można napisać post w kupię sprzedam i próbować odkupić cesje
Awatar użytkownika
Vajp
Posty: 72
Rejestracja: 27 sty 2021, 20:34
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: [Budowa] osiedla

Nieprzeczytany post autor: Vajp »

Wczoraj Pani prezes zdradziła dobra wiadomosc. Na pytanie kiedy będą odbiory mieszkań, powiedziała, że klucze prawdopodobnie dostaniemy w Marcu-Kwietniu 👍😎
bartosz4
Posty: 1
Rejestracja: 14 lis 2021, 23:35

Re: [Budowa] osiedla

Nieprzeczytany post autor: bartosz4 »

Czy wiadomo kiedy zostanie zbudowany fragment ul. Pastelowej od ronda do stawu (od jednej hałdy ziemi do drugiej)?
Awatar użytkownika
Czarek_EB_3p
Posty: 209
Rejestracja: 19 kwie 2021, 23:57

Re: [Budowa] osiedla

Nieprzeczytany post autor: Czarek_EB_3p »

Proszę zerknąć tutaj
viewtopic.php?t=2&start=20
Jarosław_bud_D
Posty: 151
Rejestracja: 27 sty 2021, 19:58

Re: [Budowa] osiedla

Nieprzeczytany post autor: Jarosław_bud_D »

Nie wiem kiedy ale mam fotki jak... to ma wyglądać.
Załączniki
20231206_202826.jpg
20231206_202853.jpg
ODPOWIEDZ