[Budowa] osiedla

Ogólne tematy związane z nową inwestycją "Pastelowa" SM Zakoniczyn
Awatar użytkownika
root
Posty: 79
Rejestracja: 04 lut 2021, 10:51
Lokalizacja: London

Re: [Budowa] osiedla

Nieprzeczytany post autor: root »

Daleki jestem od nerwów, Ty mnie zdenerwowanego nie widziałeś, wtedym bym przyjechał, tylko troche daleko mam. Chodzi mi tylko o wygląd tych budynków, dla mnie to ważne, dlatego tu zainwestowałem. A gdy zobaczyłem jak ludziom z zajebistego tarasu na ostatniej kondygnacji zrobili wiate (to zadaszenie), to na Ich miejscu bym się naprawde zakųrwił. No i jak ten budynek będzie z zewnątrz wyglądał, jak zwykły bunkier, zamiat kwiatów i drzew na tarasie. Zapewne mało tutaj ludzi rozumie, to co mam na myśli. Chodzi oto, że projekt był zajebisty a widze, że ktoś rozpiērala świetną koncepcje projektanta, dla mnie Mistrza.
Grzesiek
Grazyna
Posty: 52
Rejestracja: 04 mar 2021, 11:49

Re: [Budowa] osiedla

Nieprzeczytany post autor: Grazyna »

root pisze: 10 kwie 2022, 18:37 Daleki jestem od nerwów, Ty mnie zdenerwowanego nie widziałeś, wtedym bym przyjechał, tylko troche daleko mam. Chodzi mi tylko o wygląd tych budynków, dla mnie to ważne, dlatego tu zainwestowałem. A gdy zobaczyłem jak ludziom z zajebistego tarasu na ostatniej kondygnacji zrobili wiate (to zadaszenie), to na Ich miejscu bym się naprawde zakųrwił. No i jak ten budynek będzie z zewnątrz wyglądał, jak zwykły bunkier, zamiat kwiatów i drzew na tarasie. Zapewne mało tutaj ludzi rozumie, to co mam na myśli. Chodzi oto, że projekt był zajebisty a widze, że ktoś rozpiērala świetną koncepcje projektanta, dla mnie Mistrza.
Grzesiek, a masz jakieś skany poglądowe jak budynki i osiedle będą wyglądać, ostatecznie? Mi też projekt pierwotny się podobał, a teraz to trudno mi to sobie wyobrazić...
Pozdrawiam,
Grażyna
Grażyna C-A
Awatar użytkownika
root
Posty: 79
Rejestracja: 04 lut 2021, 10:51
Lokalizacja: London

Re: [Budowa] osiedla

Nieprzeczytany post autor: root »

Nie mam, ale w tym samym wątku na 47 podstronie Jarosław_bud_D jakieś zdjęcia planów z AutoCADa miał. Nie wiem czy On to otrzymał, czy kupił od SM. Ja nie mam takich planów. Inaczej wyglądają plany z AutoCADa a inaczej wizualizacje graficzne jakie są na stronie www SM. Marzę o końcowym efekcie jak z wizualizacji ze strony SM.
Już słyszę głosy, że tak nie będzie, bo to podkolorowane wszystko, jednakże jest to wzorzec, tak sądzę.
Grzesiek
Grazyna
Posty: 52
Rejestracja: 04 mar 2021, 11:49

Re: [Budowa] osiedla

Nieprzeczytany post autor: Grazyna »

root pisze: 11 kwie 2022, 19:20 Nie mam, ale w tym samym wątku na 47 podstronie Jarosław_bud_D jakieś zdjęcia planów z AutoCADa miał. Nie wiem czy On to otrzymał, czy kupił od SM. Ja nie mam takich planów. Inaczej wyglądają plany z AutoCADa a inaczej wizualizacje graficzne jakie są na stronie www SM. Marzę o końcowym efekcie jak z wizualizacji ze strony SM.
Już słyszę głosy, że tak nie będzie, bo to podkolorowane wszystko, jednakże jest to wzorzec, tak sądzę.
Mam nadzieję, źe efekt końcowy będzie taki jak na wizualizacji SM... zapytałam dzisiaj do SM czy mogą udostępnić ostateczny projekt ktòry uzgodnili z wykonawcą... jak się podzielą to wrzucę...😉
Grażyna C-A
Awatar użytkownika
superuser
Posty: 93
Rejestracja: 02 mar 2021, 12:25
Lokalizacja: Gdańsk

Re: [Budowa] osiedla

Nieprzeczytany post autor: superuser »

root pisze: 03 kwie 2022, 21:30 A co do Naszej budowy, oczywiście nie jestem inżynierem od budowy, ale chcę zauważyć pozytywną rzecz i myślę profesjonalizm PORR, że stal na placu budowy nie zdąży zrudzieć i szybko jest użyta. To mi się podoba yess
powiadasz że nie zdąży zrudzieć? :D kradziona fotka wstawiona na grupkę FB parędziesiąt minut temu :D
278237382_10224852486632315_6166644705613863029_n.jpg
Awatar użytkownika
root
Posty: 79
Rejestracja: 04 lut 2021, 10:51
Lokalizacja: London

Re: [Budowa] osiedla

Nieprzeczytany post autor: root »

Dobrze, że już zrudziałej nie przywieźli ;)
Grzesiek
marcinkrol1981
Posty: 15
Rejestracja: 26 lis 2021, 11:57

Re: [Budowa] osiedla

Nieprzeczytany post autor: marcinkrol1981 »

superuser pisze: 12 kwie 2022, 17:04
root pisze: 03 kwie 2022, 21:30 A co do Naszej budowy, oczywiście nie jestem inżynierem od budowy, ale chcę zauważyć pozytywną rzecz i myślę profesjonalizm PORR, że stal na placu budowy nie zdąży zrudzieć i szybko jest użyta. To mi się podoba yess
powiadasz że nie zdąży zrudzieć? :D kradziona fotka wstawiona na grupkę FB parędziesiąt minut temu :D

278237382_10224852486632315_6166644705613863029_n.jpg
A jaka to grupa
marcinkrol1981
Posty: 15
Rejestracja: 26 lis 2021, 11:57

Re: [Budowa] osiedla

Nieprzeczytany post autor: marcinkrol1981 »

Awatar użytkownika
Vajp
Posty: 71
Rejestracja: 27 sty 2021, 20:34
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: [Budowa] osiedla

Nieprzeczytany post autor: Vajp »

stoją dwa żurawie, oznaczone numerem 3 i 4, beton się leje ;)
IMG_1310.JPG
ODPOWIEDZ